Farklılıklarmız

Eğitim programımız okulumuz bünyesinde bulunan çocuk gelişimi ve okul öncesi eğitimi konularında uzman ekibimiz tarafından hazırlanmıştır. Kendini geliştiren, sürekli yenileyen ve değişen, çocukları sürece bir fiil dahil eden aktif öğrenme sistemi benimsenmiştir.

Materyallerimiz dünyada okul öncesi eğitim sisteminin yeterli ilgiyi en ileri düzeyde gördüğü Almanya ve Amerika’da en zengin içeriğe sahip olan söz sahibi ve Türkiye ile iş birliği kolu kuvvetli eğitimcilerin ortak çalışması sonucu seçilmiştir.

Her bir materyalin oyun ile öğrenme odaklı yeterliliği dünya standartlarındadır. Çocukların okul öncesi dönemi en verimli biçimde geçirmeleri WONDERLAND KINDERGARTEN eğitmenleri tarafından profesyonelce ve düzenli eğitim seminerleri ile desteklenerek sağlanmaktadır.

İç planlaması çocukların yaparak yaşayarak öğrenmelerine odaklı olarak düzenlenen 6000m2 büyüklüğündeki mucize bahçemizin dört tarafı mandalina bahçeleri ile çevrilidir. Arıca 2 metrelik güvenlik duvarları ile korunan okulumuzda, gece ve gündüz güvenlik bulunmaktadır.

Okul bahçesinin her bir köşesi çocuklarımızın kullanımına özel planlanmıştır.


Mucize Bahçe

  •  Kışın görselliği ile çocuklarımızın su sporlarını tanımalarına yardımcı olan, yazın ise yaz okulu bünyesinde yanlızca 3-6 yaş çocuklarımıza yüzme antrenörleri eşliğinde özel eğitim ve hizmet verilen açık havuzumuz.
  •  2-6 yaş arası okul öncesi çağındaki çocuklar için özel tasarlanmış eğitici ve zengin aktivite içerikli bahçe grupları,basket ve jimnastik keyfini doyumsuz yaşayabilecekleri GYM set ve güvenlik ağı donanımlı çoközel trambolin ve doğal tırmanma ve denge tepeleri.
  • Çocukların tüm negatif enerjilerini bıraktığı 25m2 ve 15 m2 lik 2 adet deniz kumu ile dolu kum havuzu.
  • Hayvanat Bahçesi: Küçük dostlarımız tavuk,sülün,tavşan,güvercin,bıldırcın, civciv,ördek,köpek ve kuzu ile her yeni güne birlikte merhaba diyecekler.
  • Hobi bahçeleri: Kendi ekip biçebildikleri, meyve ve sebzelerini büyütebildikleri, rahatlıkla dolaşabildikleri ve onların doğal beslenmelerini sağladığımız, mevsimine uygun, onlara özel katkısız meyve sebzelerimizin yetiştiği 1000m2 lik alan.
  • Bahçe tiyatrosu: Kendilerini ve duygularını en iyi biçimde ifade edebildikleri özel sahneleri doğal ortamın en güzel örtüleri ile çevrili.
  • Yalnız çocuklarımızın ailelerine özel meyve ağaçları arasında doğanın içinde dinlenme köşesi ve keyif bahçesi.
  • Güvenli ve lezzetli birbirinden çeşitli meyve ağaçlarımız.


Copyright © 2016 | Wonderland