Hakkımızda

İzmir’in en seçkin anaokulu, eğitimin beton yığınları arasında değil, doğa ile iç içe özgürce verildiği bir yer; Wonderland Anaokulu! Şehrin tüm olumsuzluklarından uzak ama size bir o kadar yakın! En değerli varlıklarımız çocuklarımız için yaparak yaşayarak, özel olduklarını hissederek ve hatta doğanın içinde kirlenerek tadına vardıkları bir serüveni, eğitimin en eğlenceli çağı olan okul öncesine taşıdık. Sevmeyi öğrenme, öğrenmeyi sevme düşü ile ortaya çıktı bu masalsı gerçek! Eşsiz doğa ve İngilizce konsepti, güçlü eğitimci kadrosu ve zengin materyaller ile desteklediğimiz özgün eğitim sistemimizi Narlıdere Sahilevleri kampüsümüzde sizlere sunuyoruz.

Vizyonumuz

Dünyadaki okul öncesi eğitim sisteminin en etkili yöntem ve metodlarını, tüm gelişim alanlarına hitap eden eğitim materyallerimiz ile sentezledik. Çocuklarımızın yaratıcılığını geliştirerek kendini ve doğasını keşfetme zevkini sunduğumuz eşsiz kindergarten konseptli okulumuzda sevmeyi öğrenmeyi, öğrenmeyi sevmeyi ilke edindik.İngilizcenin programlaştırılarak iki kültürün iç içe olduğu ortamda, aktif öğrenme yöntemi ile iki ana dil bilincini oluşturma ve süreklilik sağlamayı amaçlıyoruz. Kendini sürekli yenileyen bir anlayışın hakim olduğu, fiziksel konumu ile de farklılık yaratan okul öncesi eğitim sistemimiz, araştırmacı kimliğinin tükenmeyen olgularını sunmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Görsel dünyanın çocuklarımızın tüm yaşantılarını, hafızalarını ve bilgi dağarcıklarını tartışmasız çok güçlü etkilediği 2-6 yaş döneminde onların ihtiyaçlarına en yüksek seviyede cevap vererek, olguları zihinlerinde doğru canlandırmalarına yardımcı oluyoruz. Ayrıca okul öncesi döneminde ikinci bir dil eğitiminin verilmesi, farklı kültürler ile köprü olunması ve çocuğun en alıcı olduğu bu sürecin İngilizce dil eğitimi ile zenginleştirilmesini sağlıyoruz. En verimli sonuca ulaşabilmek ve öğrenme yaşantısını en kaliteli biçimde yönetmek adına tüm bilgi ve tecrübelerimiz ile yanınızdayız.


Copyright © 2016 | Wonderland