HABERLER

Happy Stars Grubumuzun Tiyatro ve Masallar Gösterimi Happy Stars grubumuz Tiyatro ve Masallar projesinde ilgilerini çeken noktaları aileleri ile paylaştılar.

Funny Stars Grubumuz Dinazorlar Müzesini Açtı! Funny Stars grubumuz Dinazorlar projesi kapsamında yaptıkları çalışmaları aileleri ile paylaştılar.

Super Stars Proje Gösterimiz Super Stars grubumuzun proje gösterisinde mutluluk ve gurur dolu anlar yaşadık.

KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR! Yaz Okulu ve 2017-2018 eğitim dönemi kayıtlarımız devam ediyor. Kontenjanımız sınırlıdır.

YENİ DÖNEM HAZIRLIKLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR! Okulumuz hafta içi 08.30-18.00 saatleri arasında ve Cumartesi günleri 11.00-16.00 saatleri arasında ziyaretçilerine açıktır.

TENİS DERSLERİMİZ BAŞLAMIŞTIR! Okulumuzda ücretsiz tenis derslerimiz başlamıştır. Denge ve dikkat becerilerini tenis aracılığı ile geliştiren çocuklarımız hem öğreniyor hem eğleniyor.

TANITIM GÜNÜMÜZ 11 Şubat Cumartesi günü 11.00– 13.00 saatleri arasında okulumuzun kapılarını ziyaretçilerimize açıyoruz.

Portfolyo Paylaşımlarımız Projelerini aileleri ile paylaşan çocuklarımızın mutluluğu ve heyecanı görülmeye değerdi.

Rehberlik Servisimiz Büyüyor! Okulumuz erken çocukluk döneminde çocukların sosyal ve duygusal gelişimini daha fazla desteklemek adına iki psikolog ile çalışmalarına devam ediyor.

Wonderland Tanıtım Günü Tanıtım günlerinde amacımız, okul psikoloğumuz ve öğretmenlerimiz eşliğinde okulumuz hakkında bilgi vermek, eğtim programlarımız, amaç ve hedeflerimizi anlatmaktır.

Yaz okulumuz devam ediyor. Yüzme, mutfak atölyesi, eğlenceli projeler, çılgın su oyunları, dans, hobi bahçesi ve daha fazlası yaz okulumuzda.

Copyright © 2016 | Wonderland